Doba hoření: 18x4 hod
Vonné čajové sviečky Bolsius, Cranberry, 18ks v balení. (6ks červených sviečok, 6ks ružových sviečok, 6ks zelených sviečok)
Užite si vôňu najčerstvejších, zrelých bobúľ s vonnými čajovými sviečkami Cranberry (brusnica), ktoré prevoňajú váš domov a navodia pocit pokoja a pohody. Balenie obsahuje 18 sviečok (6ks červených sviečok, 6ks ružových sviečok, 6ks zelených sviečok), z ktorých každá až 4 hodiny. Táto vôňa je úplne nesladená, kyslá, plná citrusov a dodá vášmu domovu alebo kancelárii toľko sviežosti a prirodzenosti.
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Šířka (cm) | 0 cm |
| Výška (cm) | 0 cm |
| Hloubka (cm) | 0 cm |
| Rozměr | 11,7x3x11,7 |
| Typ produktu | Vonná sviečka |
| Doba hoření | 18x4 hod |
| Hmotnost brutto | 257 gram |
| Barva | červená, zelená, ružová |
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
Obsah nebezpečných látok: Ethyl Methylphenylglycidate; Linalool