Doba hoření: 70 hod
Cintorínsky vklad Bolsius s viečkom a vianočným motívom - 70 hodín tichého svetla spomienok.
Prémiový cintorínsky vklad od značky Bolsius s viečkom a štýlovým vianočným motívom je dôstojným a zároveň estetickým spôsobom, ako si uctiť pamiatku blízkych v zimnom období. S náplňou s hmotnosťou 220 g ponúka až 70 hodín horenia. Viečko chráni plameň pred vetrom a nepriazňou počasia. Spojenie kvality, tradície a sviatočnej atmosféry – pre chvíle tiché spomienky.
| Doba hoření | 70 hod |
| Hmotnost netto (g) | 194 gram |
| Hmotnost brutto | 232 gram |
| Barva | biela, zlatá |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 6,7 cm |
| Hloubka (cm) | 6,7 cm |
| Výška (cm) | 17 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
