Doba hoření: 75 hod
Bolsius Valec sviečka v červenej farbe, 70x200 mm
Červená sviečka Bolsius, ideálna na romantické večery alebo vianočné dekorácie. Jej rozmery sú 70x200 mm.
| Doba hoření | 75 hod |
| Hmotnost brutto | 556 gram |
| Barva | červená |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 7 cm |
| Hloubka (cm) | 7 cm |
| Výška (cm) | 20 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Zľava -30 %Bolsius Kónické červené sviečky RAL 100ks57,20 €
40,00 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026