Doba hoření: 15 hod
Bolsius Valec sviečka v bielej farbe, 50x80 mm
Malá biela sviečka Bolsius, vhodná na dekoratívne účely alebo do menších svietnikov. Jej rozmery sú 50x80 mm.
| Doba hoření | 15 hod |
| Hmotnost brutto | 140 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Sviečka |
| Šířka (cm) | 5 cm |
| Hloubka (cm) | 5 cm |
| Výška (cm) | 8 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026