Anjelik vyrobený z polyresinu v modrej farbe. Rozmery: 140x340mm.
Tento jarno naladený anjelik nesúci kvety je vyrobený z polyresinu a je sfarbený do modrej farby, ktorá vyžaruje kľud a mier. Jeho rozmery 140x340mm ,takže je ideálny pre umiestnenie na stôl, komodu alebo krbovú rímsu
| Hmotnost brutto | 788 gram |
| Barva | modrá |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 14 cm |
| Výška (cm) | 34 cm |
| Hloubka (cm) | 12 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Všetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026