Anjelik polyresin v mixe farieb krémová a farebná 105 x 200 mm
Polyresinový anjelik v mixe krémovej a farebnej farby. Jeho rozmery sú 105 x 200 mm.
| Hmotnost brutto | 210 gram |
| Barva | krémová, farebná |
| Typ produktu | Dekorácia |
| Šířka (cm) | 10,5 cm |
| Výška (cm) | 20 cm |
| Hloubka (cm) | 5,5 cm |
| Název výrobce/distributora | Z - TRADE s. r. o. |
| Email výrobce/distributora | info@ztrade.eu |
| Adresa výrobce/distributora | třída Soukenická 93, Olivětín; 550 01 Broumov |
Ajelik polyresin ružová 80x300mm15,80 €skladom
Anjelik polyresin biela 110X205mm mix7,85 €skladom
Anjelik polyresin 115X200mm mix, biela so zlatou7,85 €skladom
Anjelik polyresin 75x70x85mm mix,sivá, strieborná3,60 €skladom
Anjelik polyresin 85x75x195mm mix, biela, strieborná s glitrom8,60 €nie je skladom