Prostriedok na ochranu proti plesniam na cibuli, cukete, cesnaku, kalerábe, paprike a póre.
AGRO Pleseň STOP RTD (ready to dilute) je fungicíd so systémovým účinkom. Používajte na ochranu proti plesniam na cibuli, cukete, cesnaku, kalerábe, paprike a póre. Pôsobenie prípravku je najmä protektívne (ochranné). Oceníte bezpečné a praktické použitie bez odmeriavania - fľaša je naplnená vodou; v hrdle obsahuje kapsulu s prípravkom.
Vždy sa riaďte informáciami na štítku výrobku. Používajte prípravky na ochranu rastlín bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku. Rešpektujte varovné vety a symboly.
| Hmotnost brutto | 588 gram |
| Výška (cm) | 27,2 cm |
| Šířka (cm) | 10,2 cm |
| Hloubka (cm) | 6,2 cm |
| Hmotnost netto (g) | 500 gram |
| Název výrobce/distributora | AGRO CS a.s. |
| Email výrobce/distributora | hladikova@agrocs.cz |
| Adresa výrobce/distributora | Říkov 265, 552 03 Říkov, Česká republika |
GHS07 - Dráždivé látky
GHS09 - Látky nebezpečné pre životné prostredie
Signální slovo: VAROVÁNÍ
EUH208 - Obsahuje ... . Může způsobit alergickou reakci.
H332 - Zdraví škodlivý při vdechování.
H410 - Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P261 - Zamezte vdechování par.
P271 - Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.
P391 - Uniklý produkt seberte.
P501 - Odstraňte obsah/obal podle státních předpisů.
P312 - Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
EUH401 - Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí.
P304+P340 - PŘI VDECHNUTÍ: Přeneste osobu na čerstvý vzduch a ponechte ji v poloze usnadňující dýchání.