S Termofľašou Contigo Ashland Chill 590 ml Matte Black zostanete hydratovaní po celý deň, či už hráte volejbal na pláži alebo varíte v rozpálenej kuchyni.
Termofľaša s technológiou AUTOSPOUT a ventil navrhnutý tak, aby minimalizoval riziko vyliatia a úniku nápoja. Technológia THERMALOCK udrží nápoje studené až 24 hodín. Vyrobené z dvojplášťovej vákuovo izolovanej 18/8 nerezovej ocele. Jednoduchým stlačením tlačidla otočíte hubičku na pitie smerom nahor. Slamku s viečkom možno jednoducho demontovať pre dôkladné čistenie. Viečko Termofľaše je vhodné na umývanie v umývačke riadu v hornom stojane. Telo je možné umývať iba v ruke. Poistka tlačidla na pitie zabraňuje nechcenému otvoreniu pri cestovaní. Vhodný do väčšiny držiakov nápojov v aute aj na bicykel. V otvorenej polohe nie je produkt odolný proti rozliatiu, preto ho odporúčame prenášať vo zvislej polohe.
| Barva | čierna |
| Šířka (cm) | 7,7 cm |
| Výška (cm) | 26,2 cm |
| Hloubka (cm) | 9,9 cm |
| Hmotnost (g) | 386 gram |
| Objem (ml) | 590 ml |
| Email výrobce/distributora | contigoeurope@newellco.com |
| Název výrobce/distributora | Newell Europe Sarl |
| Adresa výrobce/distributora | 1214 Verniér, Switzerland; (UK) Newell Brands UK Limited, Lichfield, Staffs, WS13 8SS, UK; (EU) Newell Poland Services SP ZOO, Poznan 61-894 Poland |
Contigo Termohrnček Byron 2.0 590 ml, Juniper24,40 €skladom
Contigo fľaša na pitie Ashland 1200 ml, Monaco22,95 €skladom
Contigo fľaša na pitie Ashland 720 ml, Citron19,20 €skladom
Contigo Termofľaša Ashland Chill 590 ml, Monaco34,55 €skladom
Contigo Termofľaša Ashland Chill 590 ml, Scuba34,55 €skladom
Contigo Termofľaša Jackson Chill 590 ml, Pink Lemonade27,75 €skladom
Contigo Termofľaša Jackson Chill 590 ml, Blue Corn27,75 €skladom
Contigo Termofľaša Jackson Chill 590 ml, Licorice27,75 €skladom
NovinkaContigo Hrnček 590 ml, trblietavo modrá23,70 €skladom
NovinkaContigo Hrnček 590 ml, ľadovcovo modrá23,70 €skladom