Doba hoření: 170 hod
Kompozitná sviečka s dlhou dobou horenia, ideálna na cintorínske použitie.
Táto sviečka ponúka až 170 hodín horenia a je ideálna na dlhodobé použitie na cintoríne.
| Doba hoření | 170 hod |
| Hmotnost netto (g) | 484 gram |
| Hmotnost brutto | 513 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Svíčka |
| Šířka (cm) | 6,6 cm |
| Hloubka (cm) | 6,6 cm |
| Výška (cm) | 21,6 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Bolsius kompozitný (513g) 170h. biela viečko papier set 8+2 zadarmo32,80 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 104g 40h. biele viečko papier0,80 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 143g 50h. biele viečko papier0,90 €nie je skladom
Bolsius kompozitná sviečka 340g 110h. biele viečko papier2,45 €skladom
Bolsius kompozitná 5ks (710g) 48h. biele viečko papier5,70 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
