Doba hoření: 110 hod
Veľká kompozitná sviečka s 110 hodinami horenia, ideálna na cintorínske použitie.
Táto sviečka poskytuje až 110 hodín horenia. Vhodné na skrášlenie cintorínov, pomníkov a ostatných miest posledného odpočinku.
| Doba hoření | 110 hod |
| Hmotnost netto (g) | 301 gram |
| Hmotnost brutto | 328 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Svíčka |
| Šířka (cm) | 5,5 cm |
| Hloubka (cm) | 5,5 cm |
| Výška (cm) | 17,5 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Bolsius kompozitný (328g) 110h. biela viečko papier set 8+2 zadarmo19,60 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 104g 40h. biele viečko papier0,80 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 143g 50h. biele viečko papier0,90 €nie je skladom
Bolsius kompozitná sviečka 534g 170h. biele viečko papier4,10 €skladom
Bolsius kompozitná 5ks (710g) 48h. biele viečko papier5,70 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
