Doba hoření: 40 hod
Kompozitná sviečka s dlhou dobou horenia, ideálna na cintorínske použitie.
Sviečka poskytuje až 40 hodín horenia. Vhodné na skrášlenie cintorínov, pomníkov a ostatných miest posledného odpočinku. 10 x 6 cm.
| Doba hoření | 40 hod |
| Hmotnost netto (g) | 88 gram |
| Hmotnost brutto | 110 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Svíčka |
| Šířka (cm) | 4,8 cm |
| Hloubka (cm) | 4,8 cm |
| Výška (cm) | 9,5 cm |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Bolsius kompozitný (110g) 40h. biela viečko papier set 8+2 zadarmo6,40 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 143g 50h. biele viečko papier0,90 €nie je skladom
Bolsius kompozitná sviečka 534g 170h. biele viečko papier4,10 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 340g 110h. biele viečko papier2,45 €skladom
Bolsius kompozitná 5ks (710g) 48h. biele viečko papier5,70 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
