Doba hoření: 5x48 hod
Súprava piatich kompozitných sviečok s dlhou dobou horenia na cintorín.
Táto súprava sviečok poskytuje až 48 hodín horenia a je vhodná na pietne účely na cintoríne.
| Doba hoření | 5x48 hod |
| Hmotnost netto (g) | 5x122 gram |
| Hmotnost brutto | 710 gram |
| Barva | biela |
| Typ produktu | Svíčka |
| Šířka (cm) | 5,5 cm |
| Hloubka (cm) | 5,5 cm |
| Výška (cm) | 9,5 cm |
| Rozměr | 27,5x9,5x5,5 |
| Adresa výrobce/distributora | ul. Górecka 1, 60-201 Poznaň, PL |
| Email výrobce/distributora | marketing@pl.bolsius.com |
| Název výrobce/distributora | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
Bolsius kompozitný 5x 142g 48h. biela viečko papier set 4+1 zadarmo22,80 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 104g 40h. biele viečko papier0,80 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 143g 50h. biele viečko papier0,90 €nie je skladom
Bolsius kompozitná sviečka 534g 170h. biele viečko papier4,10 €skladom
Bolsius kompozitná sviečka 340g 110h. biele viečko papier2,45 €skladomVšetky práva vyhradené © Sviecky.sk 2026
